TPS3808G33DBVR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3808G33DBVR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT23-6
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TPS3808G33DBVR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3808G33DBVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106815 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 3.07V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu Adjustable/Selectable asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6
ulostulo Open Drain or Open Collector Muut nimet 296-17195-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1