TPS3808G33DRVR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3808G33DRVR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 3.3V 6SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TPS3808G33DRVR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3808G33DRVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 3.3V 6SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45664 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 3.07V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package 6-WSON (2x2) Sarja -
Nollaa aikakatkaisu Adjustable/Selectable asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
ulostulo Open Drain or Open Collector Muut nimet 296-36792-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1