TPS71818-27YZCT
Tuote-esittely
Osa numero: TPS71818-27YZCT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.8/2.7V 200MA 6DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
TPS71818-27YZCT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS71818-27YZCT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8/2.7V 200MA 6DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4635 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V, 2.7V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 6-DSBGA (1x1.5) Sarja -
Pakkaus / Case 6-UFBGA, DSBGA PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.8V, 2.7V 200mA 6-DSBGA (1x1.5)
Nykyinen - Supply (Max) 250µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 160µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable