TPS71818-33DRVR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS71818-33DRVR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.8V/3.3V 200MA 6SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TPS71818-33DRVR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS71818-33DRVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V/3.3V 200MA 6SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118727 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) -, 0.4V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V, 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 6-SON (2x2) Sarja -
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.8V, 3.3V 200mA 6-SON (2x2)
Nykyinen - Supply (Max) 250µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 160µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable