TPS719285-285DRVR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS719285-285DRVR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 6SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TPS719285-285DRVR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS719285-285DRVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 6SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 140526 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 6-SON (2x2) Sarja -
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-24056-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.85V 200mA 6-SON (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 250µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 160µA Nykyinen - Tuotos 200mA