TPS71933-28DRVRG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS71933-28DRVRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TPS71933-28DRVRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS71933-28DRVRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 136688 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 200mA, 0.4V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V, 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 6-SON (2x2) Sarja -
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 2.8V 200mA 6-SON (2x2)
Nykyinen - Supply (Max) 250µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 160µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero TPS71933-28
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPS719285-285DRVT
TPS719285-285DRVT
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.85V 200MA 6SON
Varastossa: 6525 pcs
ladata:
RFQ
TPS71933-28DRVR
TPS71933-28DRVR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON