TPS73250DBVTG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS73250DBVTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
TPS73250DBVTG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS73250DBVTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120323 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 950µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 550µA
Nykyinen - Tuotos 250mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero TPS73250
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPS73250QDCQRQ1
TPS73250QDCQRQ1
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 250MA SOT223-6
Varastossa: 49421 pcs
ladata:
RFQ
TPS73233DCQRG4
TPS73233DCQRG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 3.3V 250MA SOT223-6
Varastossa: 4532 pcs
ladata:
RFQ
TPS73250DBVT
TPS73250DBVT
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5