TPS793285DBVTG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS793285DBVTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1250 pcs
  • Viesti
TPS793285DBVTG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS793285DBVTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 238173 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 220µA Nykyinen - Tuotos 200mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero TPS793285
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPS793285DBVT
TPS793285DBVT
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5