TPS793285QDBVRQ1
Tuote-esittely
Osa numero: TPS793285QDBVRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
TPS793285QDBVRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero TPS793285QDBVRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5341 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-23661-2
TPS793285QDBVRQ1-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 220µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable