UA78L10ACD
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UA78L10ACD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 10V 100MA 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
UA78L10ACD: n tekniset tiedot
Osa numero UA78L10ACD Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 10V 100MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 198902 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.7V @ 40mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 25V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 44dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-11129-5
UA78L10ACDE4
UA78L10ACDE4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA 8-SOIC Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero UA78L10
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UA78L10ACDR
UA78L10ACDR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 10V 100MA 8SOIC