UA78L10ACLPE3
Tuote-esittely
Osa numero: UA78L10ACLPE3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
UA78L10ACLPE3: n tekniset tiedot
Osa numero UA78L10ACLPE3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 506917 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.7V @ 40mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 25V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 44dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA TO-92-3
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -