UA78L12ACLPE3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UA78L12ACLPE3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
UA78L12ACLPE3: n tekniset tiedot
Osa numero UA78L12ACLPE3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 582364 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.7V @ 40mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 27V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 42dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero UA78L12
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UA78L12ACDG4
UA78L12ACDG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Varastossa: 649866 pcs
ladata:
RFQ
UA78L12ACLPRE3
UA78L12ACLPRE3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Varastossa: 579518 pcs
ladata:
RFQ
UA78L12ACLP
UA78L12ACLP