UA78L12ACPK
Tuote-esittely
Osa numero: UA78L12ACPK
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
UA78L12ACPK: n tekniset tiedot
Osa numero UA78L12ACPK Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 550865 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.7V @ 40mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 27V
Toimittaja Device Package SOT-89-3 Sarja -
Pakkaus / Case TO-243AA PSRR 42dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-11132-2
296-11132-5-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-89-3 Nykyinen - Tuotos 100mA