UA78L15ACDR
Tuote-esittely
Osa numero: UA78L15ACDR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
UA78L15ACDR: n tekniset tiedot
Osa numero UA78L15ACDR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 215168 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.7V @ 40mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 39dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-27137-1 Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA 8-SOIC Nykyinen - Tuotos 100mA