UCC39002DG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCC39002DG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
225 pcs
  • Viesti
UCC39002DG4: n tekniset tiedot
Osa numero UCC39002DG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42568 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.375 V ~ 14.25 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Supply 2.5mA Perusosan osanumero UCC39002