UCC39002DRG4
Tuote-esittely
Osa numero: UCC39002DRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
UCC39002DRG4: n tekniset tiedot
Osa numero UCC39002DRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73531 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.375 V ~ 14.25 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Supply 2.5mA Perusosan osanumero UCC39002