GSM220A15-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM220A15-R7B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GSM220A15-R7B
Valmistaja / merkki: MEAN WELL
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 201W
lomakkeissa: GSM220A15-R7B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
  • Viesti
GSM220A15-R7B: n tekniset tiedot
Osa numero GSM220A15-R7B Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 201W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1044 pcs Tietolomake GSM220A15-R7B.pdf
Voltage - lähtö 15V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) Sarja GSM220A (220W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 201W
Polarisaatio - Ulostuloliitin Power DIN, 4 Pin
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C Ei kuormaa virrankulutusta 150mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 15V 201W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 13.4A
Johdon pituus 39.4" (1.00m) Hyväksynnät CB, CE, cRUus, TUV