GSM220B15-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM220B15-R7B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GSM220B15-R7B
Valmistaja / merkki: MEAN WELL
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 201W
lomakkeissa: GSM220B15-R7B.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 994 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
GSM220B15-R7B: n tekniset tiedot
Osa numero GSM220B15-R7B Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 201W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 994 pcs Tietolomake GSM220B15-R7B.pdf
Voltage - lähtö 15V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) Sarja GSM220B (220W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 201W
Polarisaatio - Ulostuloliitin Power DIN, 4 Pin
Muut nimet 1866-1952
GSM220B15-R7B-ND
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C
Ei kuormaa virrankulutusta 150mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C8 muoto Desktop (Class II)
tehokkuus Level VI Yksityiskohtainen kuvaus 15V 201W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 13.4A Johdon pituus 39.4" (1.00m)