MAX4105ESA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX4105ESA+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
lomakkeissa: 1.MAX4105ESA+.pdf2.MAX4105ESA+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
MAX4105ESA+: n tekniset tiedot
Osa numero MAX4105ESA+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30028 pcs Tietolomake 1.MAX4105ESA+.pdf2.MAX4105ESA+.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 410MHz Jännite - Input Offset 32µA
Jännite - Breakdown 8-SOIC Sarja -
RoHS-tila Tube Polarisaatio 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi - Suuntautuminen 1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Bittien määrä / Vaiheet 1mV
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load Voltage Feedback Valmistajan osanumero MAX4105ESA+
Laajennettu kuvaus Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Kuvaus IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Nykyinen - Supply (Main IC) ±3.5 V ~ 5.5 V Nykyinen - Supply 20mA
Kanavat per IC 70mA 3dB kaistanleveys 1400 V/µs
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX4105ESA+
MAX4105ESA+
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC