MAX410BCSA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX410BCSA
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC
lomakkeissa: 1.MAX410BCSA.pdf2.MAX410BCSA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MAX410BCSA: n tekniset tiedot
Osa numero MAX410BCSA Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3502 pcs Tietolomake 1.MAX410BCSA.pdf2.MAX410BCSA.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 4.8 V ~ 10.5 V, ±2.4 V ~ 5.25 V Jännite - Input Offset 120µV
Toimittaja Device Package 8-SOIC Muutosnopeus 4.5 V/µs
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi -
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Gain Kaistanleveys Tuote 28MHz
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Nykyinen - Supply 2.5mA
Nykyinen - Tuotos / kanava 35mA Nykyinen - Input Bias 80nA
Perusosan osanumero MAX410 vahvistin Tyyppi General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MAX4105ESA+T
MAX4105ESA+T
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Varastossa: 30961 pcs
ladata: MAX4105ESA+T.pdf
RFQ
MAX410BCSA+T
MAX410BCSA+T
valmistajat: Maxim Integrated
Kuvaus: IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC
Varastossa: 30117 pcs
ladata: MAX410BCSA+T.pdf
RFQ
MAX410BCSA-T
MAX410BCSA-T
ladata: MAX410BCSA-T.pdf
MAX410BCSA+
MAX410BCSA+