MAX5154AEEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154AEEE+ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX5154AEEE+
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP
lomakkeissa: 1.MAX5154AEEE+.pdf2.MAX5154AEEE+.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
MAX5154AEEE+: n tekniset tiedot
Osa numero MAX5154AEEE+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6448 pcs Tietolomake 1.MAX5154AEEE+.pdf2.MAX5154AEEE+.pdf
Jännite - Supply, Digital 5V Jännite - Supply, Analog 5V
Toimittaja Device Package 16-QSOP asettumisaika 15µs (Typ)
Sarja - Viite Tyyppi External
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Voltage - Buffered Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C