MAX5154BCEE
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154BCEE Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MAX5154BCEE
Valmistaja / merkki: Maxim Integrated
Tuotteen Kuvaus IC DAC DUAL V-OUT 12BIT 16-QSOP
lomakkeissa: 1.MAX5154BCEE.pdf2.MAX5154BCEE.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MAX5154BCEE: n tekniset tiedot
Osa numero MAX5154BCEE Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DAC DUAL V-OUT 12BIT 16-QSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5316 pcs Tietolomake 1.MAX5154BCEE.pdf2.MAX5154BCEE.pdf
Jännite - Supply, Digital 5V Jännite - Supply, Analog 5V
Toimittaja Device Package 16-QSOP asettumisaika 15µs (Typ)
Sarja - Viite Tyyppi External
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Voltage - Buffered Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C