G9232M24B2-FSR
MechatronicsMechatronics
G9232M24B2-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: G9232M24B2-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM LCKD RTR 24VDC
lomakkeissa: 1.G9232M24B2-FSR.pdf2.G9232M24B2-FSR.pdf3.G9232M24B2-FSR.pdf4.G9232M24B2-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
G9232M24B2-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero G9232M24B2-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM LCKD RTR 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 32.00mm Paino 0.335 lb (151.95g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 3 Wire Leads staattinen paine 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H Sarja G9232
RPM 2800 RPM Käyttölämpötila -
melu 32.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Locked Rotor Sensor Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.270A laakeri tyyppi Ball