G9232X24B-FS
MechatronicsMechatronics
G9232X24B-FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: G9232X24B-FS
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
lomakkeissa: 1.G9232X24B-FS.pdf2.G9232X24B-FS.pdf3.G9232X24B-FS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
G9232X24B-FS: n tekniset tiedot
Osa numero G9232X24B-FS Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 8654 pcs Tietolomake 1.G9232X24B-FS.pdf2.G9232X24B-FS.pdf3.G9232X24B-FS.pdf
Leveys 32.00mm Paino 0.335 lb (151.95g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H Sarja G9232
RPM 4000 RPM Käyttölämpötila -
melu 44.0 dB(A) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.360A