ME6038H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ME6038H24B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
lomakkeissa: 1.ME6038H24B-FSR.pdf2.ME6038H24B-FSR.pdf3.ME6038H24B-FSR.pdf4.ME6038H24B-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
ME6038H24B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero ME6038H24B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 38.00mm Paino 0.23 lb (104.33g)
Voltage Range 7 ~ 13.2VDC Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.930 in H2O (231.7 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja ME6038
RPM 8000 RPM Muut nimet 1570-1740
Käyttölämpötila - melu 58.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.860A laakeri tyyppi Ball