ME6038L24B-FSR
MechatronicsMechatronics
ME6038L24B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ME6038L24B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
lomakkeissa: 1.ME6038L24B-FSR.pdf2.ME6038L24B-FSR.pdf3.ME6038L24B-FSR.pdf4.ME6038L24B-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
ME6038L24B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero ME6038L24B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 38.00mm Paino 0.23 lb (104.33g)
Voltage Range 7 ~ 13.2VDC Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.520 in H2O (129.5 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja ME6038
RPM 6000 RPM Muut nimet 1570-1743
Käyttölämpötila - melu 48.5 dB(A)
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.500A laakeri tyyppi Ball