MM1865H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM1865H48B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM1865H48B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 180X65MM 48VDC
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 836 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
MM1865H48B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MM1865H48B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 180X65MM 48VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 836 pcs Tietolomake
Leveys 65.00mm Paino 3.5 lbs (1.6kg)
Voltage Range - Jännite - Rated 48VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Koko / Dimension Square - 180mm L x 180mm H Sarja MM1865
RPM 4000 RPM Muut nimet 1570-1148
Käyttölämpötila - melu 65.0 dB
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 1.95A laakeri tyyppi Ball