MM1865M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM1865M24B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN DC AXIAL
lomakkeissa:
  • Viesti
MM1865M24B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MM1865M24B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN DC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4149 pcs Tietolomake
Leveys 65.00mm Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.970 in H2O (241.6 Pa) Koko / Dimension Square - 180mm L x 180mm H
Sarja MM1865 RPM 3200 RPM
Käyttölämpötila -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) melu 65.0 dB
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 3.90A laakeri tyyppi Ball