MM2072H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2072H24B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM2072H24B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 208X72MM 24VDC
lomakkeissa: MM2072H24B-FSR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 443 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 443 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
MM2072H24B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MM2072H24B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 208X72MM 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 443 pcs Tietolomake MM2072H24B-FSR.pdf
Leveys 72.00mm Paino 3.5 lbs (1.6kg)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Koko / Dimension Square - 208mm L x 208mm H Sarja MM2072
RPM 3600 RPM Muut nimet 1570-1149
Käyttölämpötila - melu 65.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Magnesium Alloy
Materiaali - Blade Magnesium Alloy Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 5A laakeri tyyppi Ball