MM22580H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM22580H48B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM22580H48B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 225X80MM 48VDC
lomakkeissa: MM22580H48B-FSR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 276 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 276 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MM22580H48B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MM22580H48B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 225X80MM 48VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 276 pcs Tietolomake MM22580H48B-FSR.pdf
Leveys 80.00mm Paino 3.5 lbs (1.6kg)
Voltage Range - Jännite - Rated 48VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 1.400 in H2O (348.7 Pa)
Koko / Dimension Square - 225mm L x 225mm H Sarja MM22580
RPM 3600 RPM Muut nimet 1570-1158
Käyttölämpötila - melu 65.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Magnesium Alloy
Materiaali - Blade Magnesium Alloy Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 2.1A laakeri tyyppi Ball