MR9232M12B2-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9232M12B2-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR9232M12B2-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
lomakkeissa: 1.MR9232M12B2-FSR.pdf2.MR9232M12B2-FSR.pdf3.MR9232M12B2-FSR.pdf
  • Viesti
MR9232M12B2-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MR9232M12B2-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 32.00mm Paino 0.331 lb (150.14g)
Voltage Range - Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 3 Wire Leads staattinen paine 0.340 in H2O (84.7 Pa)
Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H Sarja MR9232
RPM 3800 RPM Käyttölämpötila -
melu 48.8 dB(A) Materiaali - Frame Plastic
Materiaali - Blade Plastic Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Auto Restart, Locked Rotor Sensor Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.460A laakeri tyyppi Ball