MR9232M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9232M24B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR9232M24B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
lomakkeissa: 1.MR9232M24B-FSR.pdf2.MR9232M24B-FSR.pdf3.MR9232M24B-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MR9232M24B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MR9232M24B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 32.00mm Paino 0.331 lb (150.14g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.340 in H2O (84.7 Pa)
Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H Sarja MR9232
RPM 3800 RPM Muut nimet 1570-1377
Käyttölämpötila - melu 48.8 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali - Frame Plastic
Materiaali - Blade Plastic Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Auto Restart Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.230A laakeri tyyppi Ball