AT89C52-24AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89C52-24AI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89C52-24AI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
lomakkeissa: AT89C52-24AI.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89C52-24AI: n tekniset tiedot
Osa numero AT89C52-24AI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5467 pcs Tietolomake AT89C52-24AI.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 44-TQFP (10x10)
Nopeus 24MHz Sarja 89C
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 44-TQFP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
I / O-numero 32 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Datamuuntimet -