AT89C52-24PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89C52-24PI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
lomakkeissa: AT89C52-24PI.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89C52-24PI: n tekniset tiedot
Osa numero AT89C52-24PI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5722 pcs Tietolomake AT89C52-24PI.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 40-PDIP
Nopeus 24MHz Sarja 89C
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 32 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 40-PDIP Datamuuntimet -