LM2575-12WT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2575-12WT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2575-12WT
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
lomakkeissa: LM2575-12WT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
LM2575-12WT: n tekniset tiedot
Osa numero LM2575-12WT Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52699 pcs Tietolomake LM2575-12WT.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 40V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package TO-220-5 Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-5
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 52kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5
Nykyinen - Tuotos 1A Perusosan osanumero LM2575-12