LM2575-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2575-12WU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2575-12WU
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
lomakkeissa: LM2575-12WU.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
LM2575-12WU: n tekniset tiedot
Osa numero LM2575-12WU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38088 pcs Tietolomake LM2575-12WU.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 40V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package TO-263-5 Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 576-2129
LM2575-12WU-ND
LM257512WU
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Nykyinen - Tuotos 1A
Perusosan osanumero LM2575-12
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM2575-12YWM-TR
LM2575-12YWM-TR
valmistajat: Micrel / Microchip Technology
Kuvaus: IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC
Varastossa: 61453 pcs
ladata: LM2575-12YWM-TR.pdf
RFQ
LM2575-12WU-TR
LM2575-12WU-TR
Kuvaus: IC REG BUCK 12V 1A TO263-5