MIC39151-2.5BU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39151-2.5BU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC39151-2.5BU
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
lomakkeissa: MIC39151-2.5BU.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
MIC39151-2.5BU: n tekniset tiedot
Osa numero MIC39151-2.5BU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 40262 pcs Tietolomake MIC39151-2.5BU.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package TO-263-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-263-5
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot Enable