MIC39151-2.5WT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39151-2.5WT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC39151-2.5WT
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-5
lomakkeissa: MIC39151-2.5WT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
MIC39151-2.5WT: n tekniset tiedot
Osa numero MIC39151-2.5WT Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37035 pcs Tietolomake MIC39151-2.5WT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package TO-220-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 576-2305
MIC39151-2.5WT-ND
MIC3915125WT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-220-5 Nykyinen - Tuotos 1.5A