MIC3975-1.65BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3975-1.65BMM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC3975-1.65BMM
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP
lomakkeissa: MIC3975-1.65BMM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
MIC3975-1.65BMM: n tekniset tiedot
Osa numero MIC3975-1.65BMM Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 73880 pcs Tietolomake MIC3975-1.65BMM.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 750mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.65V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 8-MSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 750mA 8-MSOP
Nykyinen - Tuotos 750mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero MIC3975
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MIC3975-1.65YMM
MIC3975-1.65YMM
valmistajat: Micrel / Microchip Technology
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP
Varastossa: 69441 pcs
ladata: MIC3975-1.65YMM.pdf
RFQ
MIC3975-1.65BMM-TR
MIC3975-1.65BMM-TR