MIC3975-1.8BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3975-1.8BMM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC3975-1.8BMM
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
lomakkeissa: MIC3975-1.8BMM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
MIC3975-1.8BMM: n tekniset tiedot
Osa numero MIC3975-1.8BMM Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 75224 pcs Tietolomake MIC3975-1.8BMM.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 750mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 8-MSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 750mA 8-MSOP
Nykyinen - Tuotos 750mA Ohjaustoiminnot Enable