MIC4100BMTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4100BMTR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC4100BMTR
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC DRIVER MOSFET 100V CMOS 8SOIC
lomakkeissa: MIC4100BMTR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
MIC4100BMTR: n tekniset tiedot
Osa numero MIC4100BMTR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DRIVER MOSFET 100V CMOS 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 48666 pcs Tietolomake MIC4100BMTR.pdf
Jännite - Supply 9 V ~ 16 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 400ns, 400ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 3V, 8V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A