MIC4101BM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4101BM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC4101BM
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC
lomakkeissa: MIC4101BM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
380 pcs
  • Viesti
MIC4101BM: n tekniset tiedot
Osa numero MIC4101BM Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 31020 pcs Tietolomake MIC4101BM.pdf
Jännite - Supply 9 V ~ 16 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 400ns, 400ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 0.8V, 2.2V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A
Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent Perusosan osanumero MIC4101
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MIC4102BM-TR
MIC4102BM-TR
valmistajat: Micrel / Microchip Technology
Kuvaus: IC DRIVER MOSFET 100V 8-SOIC
Varastossa: 50710 pcs
ladata: MIC4102BM-TR.pdf
RFQ
MIC4101BM-TR
MIC4101BM-TR
Kuvaus: IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC