MIC5237-2.5BU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC5237-2.5BU
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3
lomakkeissa: MIC5237-2.5BU.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs
  • Viesti
MIC5237-2.5BU: n tekniset tiedot
Osa numero MIC5237-2.5BU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 81551 pcs Tietolomake MIC5237-2.5BU.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package TO-263-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-263-3
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero MIC5237
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MIC5236YMM
MIC5236YMM
valmistajat: Micrel / Microchip Technology
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 150MA 8MSOP
Varastossa: 40242 pcs
ladata: MIC5236YMM.pdf
RFQ
MIC5237-3.3BU TR
MIC5237-3.3BU TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3
Varastossa: 67513 pcs
ladata: MIC5237-3.3BU TR.pdf
RFQ
MIC5237-2.5BU TR
MIC5237-2.5BU TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3