MIC5237-3.3BU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC5237-3.3BU
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3
lomakkeissa: MIC5237-3.3BU.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs
  • Viesti
MIC5237-3.3BU: n tekniset tiedot
Osa numero MIC5237-3.3BU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 76264 pcs Tietolomake MIC5237-3.3BU.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package TO-263-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-263-3
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -