MICRF022YM-FS12
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MICRF022YM-FS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MICRF022YM-FS12
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC
lomakkeissa: MICRF022YM-FS12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
MICRF022YM-FS12: n tekniset tiedot
Osa numero MICRF022YM-FS12 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33248 pcs Tietolomake MICRF022YM-FS12.pdf
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Herkkyys -97dBm
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation tai Protocol ASK, OOK muistin koko -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 300MHz ~ 440MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus - RF Receiver ASK, OOK 300MHz ~ 440MHz -97dBm 10 kbps PCB, Surface Mount 8-SOIC
Datanopeus (maksimi) 10 kbps data Interface PCB, Surface Mount
Nykyinen - Vastaanotto 2.2mA Sovellukset RKE