MICRF022YM-FS24
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MICRF022YM-FS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MICRF022YM-FS24
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC
lomakkeissa: MICRF022YM-FS24.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
380 pcs
  • Viesti
MICRF022YM-FS24: n tekniset tiedot
Osa numero MICRF022YM-FS24 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40128 pcs Tietolomake MICRF022YM-FS24.pdf
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Herkkyys -97dBm
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 576-2420
MICRF022YM-FS24-ND
MICRF022YMFS24
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol ASK, OOK
muistin koko - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 300MHz ~ 440MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus - RF Receiver ASK, OOK 300MHz ~ 440MHz -97dBm 10 kbps PCB, Surface Mount 8-SOIC Datanopeus (maksimi) 10 kbps
data Interface PCB, Surface Mount Nykyinen - Vastaanotto 2.2mA