BAS70WT-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS70WT-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS70WT-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
lomakkeissa: BAS70WT-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BAS70WT-TP: n tekniset tiedot
Osa numero BAS70WT-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 404241 pcs Tietolomake BAS70WT-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOT-323 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-70, SOT-323
Muut nimet BAS70WT-TPCT Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 50V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 70mA (DC) Kapasitanssi @ Vr, F -