BAS70WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70WFILM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS70WFILM
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
lomakkeissa: BAS70WFILM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
BAS70WFILM: n tekniset tiedot
Osa numero BAS70WFILM Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1307569 pcs Tietolomake BAS70WFILM.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOT-323 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-70, SOT-323 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 70V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 70mA (DC) Kapasitanssi @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz