SLD36A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SLD36A-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLD36A-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V R-6
lomakkeissa: SLD36A-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
SLD36A-TP: n tekniset tiedot
Osa numero SLD36A-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66264 pcs Tietolomake SLD36A-TP.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Jännite - erittely (min) 40V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package R-6
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 6000W (6kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case R6, Axial Muut nimet SLD36A-TPMSTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SLD36U-017
SLD36U-017
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V P600
Varastossa: 51596 pcs
ladata: SLD36U-017.pdf
RFQ
SLD36A-TP
SLD36A-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V R-6