SLD36CA-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SLD36CA-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLD36CA-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 36VWM 58.1VC
lomakkeissa: SLD36CA-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
SLD36CA-TP: n tekniset tiedot
Osa numero SLD36CA-TP Valmistaja Micro Commercial Co
Kuvaus TVS DIODE 36VWM 58.1VC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41568 pcs Tietolomake SLD36CA-TP.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 40V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 36V Jännite - Breakdown R-6
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Digi-Reel® Ripple Current - matala taajuus Automotive
Power Line Protection 6000W (6kW) Teho - huippukulma 103A
Polarisaatio R6, Axial Muut nimet SLD36CA-TPMSDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SLD36CA-TP
Kuvaus TVS DIODE 36VWM 58.1VC Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.1V